ExPort Education Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Tel: +90 544 769 56 96  E-posta: info@exporteducation.com.tr
Phone: +61 416 589 079 E-mail: serkan@exporteducation.com.au

cropped-logo-expo2.png

BİZ KİMİZ ?


Export Education 2011 yılında Serkan ÇAĞLAR tarafından Avustralya/Brisbane’da öğrencilere en iyi danışmanlık vermek misyonu ile kuruldu. Export Education, kuruluş mottosu olarak, Avustralya’da eğitim almak ve Avustralya’da eğitim sürecini uzatmak isteyen öğrencilere profesyonel eğitim danışmanlığı vermeyi kendisine amaç edinen bir yaklaşımı benimsemiştir. Export Education ile geleceğinizi şansa bırakmayın!

Ülkemizdeki yurtdışı eğitim danışmanlığı yoğunlukla maksadından uzaklaştırılmış olsa da, bizler için bu durum bir insanın hayatını etkileyecek çok önemli bir karar olduğu için, Export Education olarak bu durumun önemini bilerek öğrencilere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu durumla beraber yurtdışı eğitim danışmanlığına ek olarak öğrencilerimize eğitim koçluğu hizmeti de veriyoruz. Yurtdışı eğitim kararı alınırken bu eğitimin, öğrencinin bir sonraki kariyer hedefine sağlayacağı katkıda düşünülerek karar verilmelidir. İşte tam bu noktada biz, öğrencilerimize bu hedeflerine ulaşma konusundaki alternatifleri değerlendirirken öğrencilerimizin hayallerine uygun karar verme konusunda yardımcı oluyoruz. Unutulmamalı ki ; yanlış veya acele verilen kararlar sizleri hayatınızda istemediğinizbir sürecin içine koyabilir.

Export Education, gerek Avustralya’da eğitim süresini uzatmak isteyen öğrencilere gerekse dünyanın değişik ülkelerinden ( Başta Türkiye’den olmak üzere ,Almanya ,Brezilya ,Kolombiya,Şili ,Belçika,Fransa,Hollanda,İspanya ve Portekiz vs…) 2010 yılından beri Avustralya’ya ve 2020 yılından itibaren Kanada,İngiltere,İrlanda,Amerika ve Malta’da eğitim almak isteyen öğrencilere eğitim danışmanlığı hizmetini vermekteyiz.

Şirketimizin kuruluş yerinin Avustralya olmasından dolayı Avustralya’ya gelen öğrencilere sadece eğitim kurumları tercihi konusunda değil, konaklama konusunda ve iş bulma konusunda da yönlendirme yapmaktayız. Bununla beraber öğrencilerimizin başka ülke tercihlerinde de detaylı bilgilendirme ile birlikte öğrencilerimizle sürekli iletişimde kalarak onlara her süreçte destek olmayı amaçlamaktayız.

 

Export Education, 2010 yılında Avustralya’da başlamış olan profesyonel eğitim danışmanlığını Türkiye ofisini açarak hizmet vermiş olduğu ülke yelpazesini genişleterek ve daha fazla öğrenciye kuruluş amacına uygun olarak Kanada,İngiltere,Malta,İrlanda ve Amerika gibi ülkelerde de öğrencilere eğitim danışmanlığı hizmetini sunmayı amaçlamıştır.

ExPort Education olarak bizler, öğrencilerimize kendi istedikleri eğitim hususunda en iyi danışmanlığı vererek , gerek vize öncesi gerekse öğrencilerimiz eğitim almak istedikleri ülkelere gittikten sonra da kendilerine profesyonel eğitim danışmanlığı yapmaya devam ediyoruz.

Öğrencilerin yurtdışında eğitim kararının hayatları için ciddi bir kariyer basamağı olduğunun her daim farkındayız. Bizlerin asıl amacı, öğrencilerimizin bu kararı almasürecinde hayatlarına ve kariyer hedeflerine pozitif anlamda dokunmaktır. Öğrencilerimizin başarısı bizim gururumuzdur.

Eğitim kararlarınızı alırken ,bu durumun ne kadar önemli olduğunun farkında olan bizler, sizleri gerçek eğitim danışmanlığı almak için ExPort Education’a bekliyoruz.

icon About

professional education consultancy

Export Education

Eğitim kararlarınızı alırken ,bu durumun ne kadar önemli olduğunun farkında olan bizler, sizleri gerçek eğitim danışmanlığı almak için ExPort Education’a bekliyoruz.

Videoyu oynat